Wewnętrzne forum NAJLEPSZEJSZEJ Grupy D.

Takie małe conieco :)

Ogłoszenie

Trzy wampiry wchodzą do baru i siadają przy stole. Kelner podchodzi do nich i pyta pierwszego wampira, co zamawia. Ten mówi: - Chciałbym trochę krwi. Kelner zwraca się z tym samym pytaniem do drugiego wampira. Wampir mówi: - Chciałbym trochę krwi. Kelner pyta trzeciego wampira, co zamawia, ten na to: - Chciałbym trochę osocza. Kelner spogląda na kartkę i mówi: - Niech sprawdzę, czy dobrze zrozumiałem. Zamawiacie dwa razy krew i raz krew light, tak?

#1 2009-01-02 18:09:20

Lidowytt

Administrator

6717652
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Nowinki Z i O UKW :]

Jak kto by coś ciekawego się podowiadywał, to tu z przyjemnością możnawrzucać bardziej, czy mniej ciekawe informacje.

Ja mam taką jedna, aczkolwiek z drugiej ręki i całkowicie niepotwierdzoną:
słyszeliście, że po naszym 1 roku, ze względu na to, ile osób oblało Babcie i w sposób, w jaki przeprowadzała poprawki, był na tyle nie do przyjęcia, że zawiesili ją w wykonywaniu egzaminów? :] I podobno na warunkach ma ta druga być. Ale to wiecie, niepewne.

Offline

 

#2 2009-01-03 21:04:26

Paula

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Nowinki Z i O UKW :]

w sumie zasłużyła. no bo to przeciez az tyle tego nie było do nauki a jedne z najbardziej zapamietanych/oblewanych egzaminow bedzie. chyba przez sam 'terror' jaki ona wprowadziła. bo to przeciez 20 pojec - 4 kartki? nic nadzwyczajenego. a siedzac w tej auli patrzac na jej fejs wydawało się to niedopokonania.

Offline

 

#3 2009-01-03 22:32:22

Lidowytt

Administrator

6717652
Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Nowinki Z i O UKW :]

Jeśli to jest za ilość polanych osób, to ciekawe co mogli by zrobić tej.. . od infy.. . Ciżkowicz?
Basia powinna za to w pierdlu siedzieć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pyrotehnic.pun.pl www.ls09-11.pun.pl www.plklwl.pun.pl www.zlotbtw.pun.pl www.ranbir.pun.pl